top of page

2.5x7 cm Şase kalınlığı.

Kamalı geçme sistemli tam profesyonel şase.

Kuşaklar geçmeli istavroz sistemi.

380 gr/m2 3 kat astarlı arka kısmı krem %100 pamuk tuval bezi.

1.Sınıf ekstra temiz köknar ağacı.

Arkadan germe.

standart-tuval-şasesi_edited.jpg

Tuval Kalitesi ve Standartları

Bin bir emek vererek yaptığınız sanat resminizi uzun yıllar şeklini kayıp etmeden sergileyecek olan tuvaller, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Tuval satın almadan öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer standart tuvaller dışında bir resim yapmak istiyorsanız yuvarlak tuval veya bize ulaşarak aklınızda bulunan tasarımı bize sipariş verebilirsiniz. Özel ölçü tuvaller, yuvarlak tuvaller farklı tuvale resim yapmak için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; Kaliteli sanat malzemeleri kullanmak, sanatçının sergileyeceği ilk izlenim olmalı. Bunu beyaz tuval 'in ürünlerini seçerek ortaya koyabilirsiniz.

Ressamların, amatör ressamların ve resme gönül vermiş diğer sanatçılarımız beyaz tuval 'in tuvallerini kullanmak doğru seçim olacaktır. Bir ressamın, tuvale tecrübesini ortaya koyması için kaliteli bir tuval çeşidine ihtiyacı vardır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra standart tuval veya duble tuval gibi profesyonel tuval seçeneklerden yana tercih yapabilirsiniz.

Sanatsal malzeme üreticisi olan beyaz tuval üzerinden sipariş verebileceğiniz tuval modelleri, profesyonel tuval kalitesinde üretilir. Üstelik her zaman en kaliteli malzemeler kullanılır ve tuvallerin dayanıklı olması sağlanır. Tuval fiyatları beyaz tuval 'in kalitesi için oldukça uygundur. Tuvalin ölçüsüne göre fiyatı da değişkenlik gösterir. Profesyonel tuval imalat ekibi ile beyaz tuval 'de, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Sipariş vermeden önce tek yapmanız gereken, tuval çeşidini doğru bir şekilde belirlemek, ölçüleri bildirmek ve beyaz tuval ile iletişime geçmektir. Ürünlerin kalitesinden emin olmak istiyorsanız, küçük ölçülerde, kullanmak istediğiniz tuval çeşidinde tuval satın alabilirsiniz. Bu bizim tuval kalitemiz hakkında size yardımcı olacaktır. Siparişi vererek tuval şase ve tuval bezi kalitemizi değerlendirebilirsiniz, böylelikle karar vermeniz kolaylaşır. Kaliteden emin olduktan sonra tuval siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Uzun yıllar çalışmamız dileği ile.

 

Tuval Satın Almadan Önce Yapmanız Gerekenler

  • Tuval ölçünüze ve tuval şase kalınlığına karar vermek.

  • Gerçek ölçekli tuval sayfamıza göz atarak, gerekli olan tuval ölçüsüne karar vermenize yardımcı olacaktır..

  • İhtiyacınız olan tuval ölçü ve adetlerinin listesini çıkarmak.

  • Küçük veya büyük ölçü tuval için değişkenlik gösteren tuval şase kalınlıklarını seçmek.

 

Tuval Fiyatları Hangi Özelliklere Göre Değişir?

Artık dijital dünyada yaşadığımız gerçeği, tuvalin fonksiyonları hakkındaki fikrimizi değiştirmiyor. Siz değerli sanatçılarımızın, profesyonelliğinizi ve sanatınızın imajını belirten tuval fiyatları seçtiğiniz tuval modeline ve tuval ölçüsüne göre farklılık gösteriyor. Standart tuvaller, duble tuvaller olarak ikiye ayrılan model seçenekleri, geometrisine göre de farklı fiyatlarda karşımıza çıkabiliyor. Kare veya dikdörtgen olan tuvaller ile, yuvarlak tuvaller arasında fiyat farkı bulunuyor.

Ayrıca standart tuval, duble tuval  arasında farklı fiyatlandırma yapılıyor. Çoğu sanatçı tarafından bir küçük ölçü tuvallerde standart tuval, büyük ölçü tuvallerde ise duble tuval tercih ediyor. Tuval fiyatlarında seçilen tuval çeşidi, tuval bezi kalitesi, arkadan germe olması ve tuval şasesine kullanılan ağacın kalitesi, tuval fiyatlarını etkileyen etmenlerdir.

Kategori Ağacı

​​​

Tuval Çeşitleri ve Özellikleri

Yeni nesil sanatçı dostu ve tuval,sanatsal malzeme üreterek, aracısız bir şekilde kullanımınıza sunan, beyaz tuval atölyesine tuval siparişi vermek oldukça kolay.Fakat bunun için öncelikle tuval çeşitlerini ve özelliklerini bilmeniz gerekiyor. 

Standart Tuval

Profesyonel ve amatör ressamların vazgeçilmezi olan tuvaller standart ölçülerde veya özel boyutlarda üretiyoruz.

Standart tuval fiyatı, adedine ve ölçüsüne göre farklılık gösteriyor. Tuval özelliklerini seçtikten sonra, sipariş verdiğinizde yepyeni tuvaller sizin için özel olarak üretiliyor. Sanatsal çalışmanızı ele alabileceğiniz standart tuvalleri sipariş verirken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, tuval ölçüsü ve çeşidini ihtiyacınıza göre satın almak. Hepsinin doğru ve istediğiniz ölçü ve  şekilde olduğuna dikkat etmeyi unutmayın.

images_edited.jpg

Standart tuvallerin şase kalınlıkları 2.5x5 cm ve 2.5x7 cm dir. Şaselerimiz dünya standartlarında kabul gören ve profesyonel sanatçılarımız tercih ettiği  kamalı geçme sistemi kullanarak üretiyoruz. 18x24 cm'ile 120x140 cm arası ölçülerde üretiyoruz.Daha büyük ölçü tuval için duble tuval öneririz.Standart tuval şasesi olarak 1.sınıf köknar ağacı kullanıyoruz.Şase üzerine %100 pamuk tuval bezi geriyoruz.Standart tuval ölçü ve fiyat listesini bu sayfamızda görebilirsiniz.Tuval siparişleriniz,sorularınız  ve listede olmayan özel ölçül tuvaller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page