top of page


Beyaz Tuval Bezi
380 Gr/m2 .
%100 Pamuk. 

Tuval bezinin yüzeyi orta dokulu; ön yüz beyaz , arka yüz yeşilimsi kahverengi olup,yağlıboya ve akrilik boya için idealdir. Dengelenmiş emici özelliği ve dişli yapısı yağlı boyanın dağılmasını engeller,gerilirken esnemez veya kırılmaz. Asit içermez,sağlığa zararlı değildir, PVC veya herhangi kanserojen madde içermez.Satın aldığınız ürünleri teslimatı isterseniz İstanbul Maltepe'de bulunan atölyemizden ürünlerin tutarına ve ürün dağıtımı yapılan bölgelere göre teslim edilebilir veya anlaşmalı kargo ile teslim edebiliriz.Toptan tuval bezi ihtiyacınız var ise fiyat alınız.

Tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmekteyiz.

tuvabezi

tuvabezi

Tuval Bezi

Tuval Bezi

Tuval Bezi Nedir

Tuval Bezi Nedir

Tuval Bezi Fiyatları

Tuval Bezi Fiyatları

işlem hazırlanan tuval çerçevesine TUVAL BEZİ germektir. Ancak tuval bezi fiyatları çerçevesine gerilecek orta dokulu tuval bezin seçiminde çok dikkat edilmelidir. En uygun ve en yaygın kullanılan bez cinsi tuval bezi al  ya da rulo tuval bezi denilen bez cinsidir ve kalın olmalıdır.Siyah Tuval bezi nedir ? belirtmekte fayda var ki, seçilecek kumaş kalın dokulu olmamalıdır. Bunun sebebi bu kumaş türünün elektriklenmeye yol açarak üzerine tablo kumaşı çeşitleridir. Yaptığımız resmin tozları mıknatıs gibi çekip kısa sürede kirlenmesini istemiyorsak bu tuval bezi fiyatları satın almak. Seçilen ince dokulu tuval bezi  ölçüsüne ek olarak kenarlardan 5′er cm fazla kesilir.Metre ile tuval bezi Tuval çerçevesi beze ortalanarak kenarların orta kısmından tahtaya monte ettirilmeye başlanır. Bunun için küçük başlı çivi, raptiye ya da zımba kullanılabilir, gerilmiş tuval bezi benim kendi tercihim zımba ile çakmak.Burada dikkat etmemiz gereken nokta bezi tahtaya gererek monte etme olacaktır. Tuval bezi fiyatları yüzeyinde herhangi bir toptan ya da pot kalmamalıdır. Ancak bez çok da gerilmemelidir. Bu bezin zarar görmesine neden olur.Pamuk kanvasından ördek kanvasına kadar ağır tuvallere kadar en eksiksiz seçim tuval bezi olarak yaşar, ancak tual kumaşın tarihi Antik Roma'da başladı. 8. Yüzyılın başlarında, kanvas kumaşı çok telli kanvas olarak seçildi ve renk haslığı, aşınma direnci ve dayanıklılığı ile popüler oldu. 15. yüzyılda, tuval kumaşı sanat dünyasına girdi çünkü dünyanın ilk resmi kalın, aşınmaya dayanıklı tuval üzerine yapıldı.tuval bezleri Günümüzün en popüler tuval yapımı eşyalarından birine ilk bakışımızı bize veren 16. Yüzyılın başlarındaydı; tuval çantası 21. Yüzyılın başından bu yana, esnek tuvallerden poli karışımlarına kadar, dünya her zamankinden daha fazla tuval kumaş iterasyonu gördü.

tuval bezi fiyatları ,toptan tuval bezi,ucuz tuval bezi,profesyonel tuval bezi,tuval bezi imalatı,tuval kaplama bezi,tuval bezi çeşitleri,tuval bezi al,sipariş,metre ile tuval bezi,top halinde tuval bezi,gerilmiş tuval bezi,pamuk tuval bezi,kaliteli tuval bezi,tuval bezi satın al,tuval bezi nereden alınır,tuval  bez,tuval kumaşı,tuval kumaşı fiyatları,tuval kumaşı ucuz,tuval bezi nedir,tablo bezi,tablo kumaşı,tuval bezi nasıl yapılır,orta dokulu,kalın dokulu,ince dokulu tuval bezi,tuval bezi bursa,siyah tuval bezi,siyah tuval bezi fiyatları.

bottom of page