Tuval Germe Pensesi

Tuval Germe Pensesi

Tuval Germe Pensesi

₺99.00Fiyat

Elimizden düşürmediğimiz tuval germe aparatının ne özellikler gerektirdiğini biliyoruz.Tamamı döküm metalden üretilmiştir. imalatımız olan tuval germe pensesi.

Tuval nasıl gerilir ? Tuval germe pensesi nasıl kullanılır ?

Tuval germek için gerekli malzemeler ;

Tuval Şasesi

Tuval bezi

Tuval germe pensesi

Zımba
 

tuval nasıl gerilir ?

Şimdi tuval germeye hazırız.Doğru sırayı izleyerek kırışıksız ve gergin bir tuval üretiş olacağız.Tuvalin iyi gerilmesi en önemli özelliğidir. Nokta 1 ile başlayın , karşı taraftaki nokta 2 tuval germe pensesini kullanarak gerin . Üzerinde büyük bir kırışıklık oluştuğunu fark edeceksiniz. Bir sonraki noktadan kırma kayboluncaya kadar 3. noktadan çekin . Bu uçtaki kırışıklık da kaybolana kadar 4. noktaya çekin .

 

Bir sonraki adımlar halihazırda yapılmış olanlara benzer, ancak bu kez grafikte gösterildiği gibi köşelere doğru çekiyoruz Kırışıklıkları yani potları dışa doğru yayarak yok ediyoruz. Bir kez işaret 5, 6, 7 , ve 8 nokta yanı köşesine doğru çekerek, bittiğinde 9, 10, 11 , ve 12 .

 

Tuvalin boyutuna bağlı olarak, yaklaşık bir cm aralarına yayılana kadar noktalar arasına zımba kullanarak tutturmaya başlayın. Son olarak, köşeleri kıvrımlı olarak katlayın ve zımbalayın.

tuval germe pensesi,tuval gerdirme aparatı,tuval pensesi,tablo germe

BEYAZ TUVAL Sanat Malzemeleri

İletişim

0532 060 5298

Cevizli, Toros Cd.

No:19/A, 34846 ​

Maltepe / İstanbul

Kurumsal

Hakkımızda

Banka Bilgileri

Teslimat ve İade

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Gizlilik Politikası

  • YouTube
  • Pinterest Sosyal Simge
  • Instagram
  • Facebook Social Icon

Etiketler:Tuval,tuval ölçüleri,tuval al,tuval nereden alınır,tuval bezi,tuval fiyatları,resim askı sistemleri,tablo askı aparatları,galeri askı sistemleri,resim askısı,çivisiz resim asma,sergi askı sistemleri,yuvarlak tuval,pres tuval,Maltepe tuval,hobi tuval,İstanbul tuval,tuval sipariş,tuval şasesi,profesyonel tuval,ucuz tuval,kaliteli tuval,tuval bezi baskı, kanvas baskı,çizilmiş tuval,şekilli tuval,hazır tuval,boş tuval,market,resim askı sistemleri fiyatları,,resim askı sistemleri Ankara,galeri resim askı sistemleri,resim çerçeve askı sistemleri,resim galerisi askı sistemleri,resim askı sistemleri İzmir,resim askı sistemleri,resim tablo askı sistemleri,tuval germe pensesi,vinil germe,tablo gergi aleti