Şövale ( Resim Sehpası )

Sayfa Yapım aşamasındadır !

sovale, resim sehpasi

Şövale nedir?

Şövale amatör ve profesyonel ressamların tuvali doğru açıda tutarak resim yapmak için kullandıkları resim malzemesidir. Resim sehpası olarak da adlandırılır.Şövale ölçüleri ve şövale çeşitleri ihtiyacınıza göre değişkendir.

 

Şövale Çeşitleri

 

Kullanım amacına göre birçok şövale çeşidi üretimi yapmaktayız.

 

Masaüstü şövale

Çekmeceli masa üstü şövale

3 ayak şövale

 

Duvara monte şövale

 

H tipi şövale

 

Atölye tipi şövale

 

Katlanır sehpa şövale

 

Profesyonel şövale (çevirmeli)

 

Şövale Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir.

 

Şövale satın almak oldukça kafa karıştırıcı bir iştir. Yüzlerce sitede birbirinden değişik şövale modeli bulmak mümkün. Aynı şövale çeşidinin fiyatı her sitede farklı. Öncelikle ihtiyacınız olan ve en ergonomik şekilde resim yapacağınız modelle karar vermelisiniz. Şövale satın alırken ağacının cinsi oldukça önemlidir. Gürgen ağacı şövale için en uygun ağaçların başında gelir. Gürgen ağacı sert bir ağaçtır, çam ağacı ve köknar ağıcına göre oldukça dayanıklıdır. Piyasada çok uygun fiyatlara satılan 3 ayak şövaleler genelde çam ağacından veya köknardan yapılır. Şövale fiyatlarını araştırırken ilk olarak ağacının cinsine bakmanızı öneririz. İmalatını yaptığımız şövale modelleri;

 

Masa Üstü Şövale

Küçük ölçü tuvallere çalışmayı seviyorsanız masa üstü şövale tercih edebilirsiniz. Yer kaplamaz şövale ihtiyacınızda karşılar. Masa üstü şövale fiyatları uygundur.

 

Çekmeceli Masa Üstü Şövale

Boyalarım, fırçalarım bir arada derli toplu dursun diyorsanız çekmeceli masa üstü şövaleyi tercih edebilirsiniz.

 

3 Ayak Şövale

Ressamların en yaygın olarak kullandıkları şövale modelidir.Şövale denilince genelde insanların aklına gelen ilk şövale modelidir.3 ayak şövale fiyatları ekonomik olduğundan ve kullanım kolaylığı sayesinde oldukça rağbet görmektedir.3 ayak şövale resim sergilemek içinde firmalar ve özel mekanlar tarafından tercih edilmektedir.3 ayak şövale çeşitleri ve kalitesi kullanım amacına göre değişir.

 

Duvara Monte Şövale

 Çalışma alanınız, resim atölyeniz küçük ise veya şövalenin kalabalık yapmasını istemiyorsanız, duvara monte şövale tam size göre.Kolay montajı sayesinde, dakikalar içerisinde şövaleyi kullanabilirsiniz.Resim yapmak için kullanmanın dışında, eserlerinizi şık bir şekilde sergileme imkanı da sunar.

H Tipi şövale

 

Resim yapmak ve sergilemek için en uygun şövaledir. Büyük veya küçük ölçü tuvaller için uygundur.Çalışırken sallantı yapmaz,tekerlekleri sayesinde taşınması kolaydır.Katlanabilir kullanmadığınız zamanlarda yer kaplamaz 1. sınıf gürgen(kayın) ağcından uzman kadromuz tarafından özenle üretilmiştir.

Atölye Tipi şövale

-

-

-

-

Katlanır Sehpa Şövale

-

-

-

-

Profesyonel Şövale ( Çevirmeli )

-

-

BEYAZ TUVAL 

Sanat Malzemeleri

İletişim

0532 060 5298

Cevizli, Toros Cd.

No:19/A, 34846 ​

Maltepe / İstanbul

  • YouTube
  • Pinterest Sosyal Simge
  • Instagram
  • Facebook Social Icon

Kurumsal

Hakkımızda

Banka Bilgileri

Teslimat ve İade

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Gizlilik Politikası

Etiketler:Tuval,tuval ölçüleri,tuval al,tuval nereden alınır,tuval bezi,tuval fiyatları,resim askı sistemleri,tablo askı aparatları,galeri askı sistemleri,resim askısı,çivisiz resim asma,sergi askı sistemleri,yuvarlak tuval,pres tuval,Maltepe tuval,hobi tuval,İstanbul tuval,tuval sipariş,tuval şasesi,profesyonel tuval,ucuz tuval,kaliteli tuval,tuval bezi baskı, kanvas baskı,çizilmiş tuval,şekilli tuval,hazır tuval,boş tuval,market,resim askı sistemleri fiyatları,,resim askı sistemleri Ankara,galeri resim askı sistemleri,resim çerçeve askı sistemleri,resim galerisi askı sistemleri,resim askı sistemleri İzmir,resim askı sistemleri,resim tablo askı sistemleri,tuval germe pensesi,vinil germe,tablo gergi aleti