İstanbul Maltepe'de bulunan firmamızda profesyonel olarak 96 'dan beri tuval, tuval şasesi, şövaleresim askı sistemleri ve sanatsal malzeme üretimi yapmaktayız.Ürünlerimizin tamamını uzman kadromuz ile kendi bünyemizde üretmekteyiz.Sipariş verdiğiniz ürünleri uygun fiyat ve hızlı gönderim ile kullanımınıza sunmaktayız. Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapıyoruz.

1/1

Tuvallerimiz akrilik ve yağlı boya çalışmalarınız için uygundur.1.Sınıf köknar ağacı ve %100 pamuk tuval bezi ile üretiyoruz. 10x10 cm 'den 200x200 cm hatta 200x300  büyük tuval ölçüsüne kadar ihtiyacınız olan ölçüde sipariş verebilirsiniz.Ürettiğimiz tuvallerin tamamı arkadan zımbalı ve profesyonel tuval dir. Tuval siparişlerinizi kargo ile veya toptan tuval alımlarında adresinize teslim ediyoruz. Dilerseniz İstanbul Maltepe'de bulunan atölyemizden teslim alabilirsiniz.Tuval fiyatları,ölçüleri,çeşitleri için TUVAL sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tuval şase mizde zamanla eğilme,çatlama ve reçine akıtması vb. bir durum yaşamamak için 1.sınıf kurutulmuş köknar ağacı kullanıyoruz. İstediğiniz ölçüde 10x10 cm tuval şasesinden 200x200 cm kadar tuval şasesi siparişi verebilirsiniz.

Profil kalınlığı: 

Standart Şase : 2x4,cm -  2,5x5 

Duble Şase:     : 4x3 - 4x7 - 5x10 

Tuval Bezi

1/1

Tuval bezi akrilik ve yağlı boya çalışmalarınız için uygundur.380 % 100 pamuk tuval bezidir.Çift kat beyaz astarlıdır.
 

Tuval Bezi Ölçüleri

220 cm en 25 metre rulo halinde tuval bezi.

315 cm en 30 metre rulo halinde tuval bezi.

1/1

Resim yaparken tuvalin sallantı yapmaması gerekir. H tipi şövale profesyonel ve en rahat şekilde resim yapabileceğiniz şövaledir. Piyasada bulunan ucuz 3 ayak şövaleler resim yapmak için değil sergilemek içindir. H şövale standart tuval ölçüleri ve büyük ölçü tuval çalışmak için idealdir 1. sınıf yerli gürgen ağacından üretiyoruz.3 kat zımpara ve vernik işleminin sonunda kusursuz ahşap dokusu elde ediyoruz.Fiyatları ve modellerimizi görmek için ŞÖVALEsayfasına göz atabilirsiniz.

Tuval nedir ? Dikdörtgen veya kare değişik ölçülerde ahşap şase üzerine tuval bezi gerilmesi ile imalatı yapılan resim malzemesidir. Akrilik ve yağlı boya ile amatör ve profesyonel ressamların resim yaptıkları yüzeye tuval denir.Pres,duble,standart ve geometrik tuval başta olmak üzere ihtiyaca göre tuval çeşitleri mevcuttur.

Yaptığımız işin farkındayız.Bizden bir adet tuval dahi almış olsanız satın almış olduğunuz tuval üzerine bir emek,zaman harcıyorsunuz.Bizim için önemli olan emeğiniz.kullandığınız sanat malzemelerinin uzun ömürlü olması gerekiyor.Tuval imalatı yaparken malzeme seçimini kereste,tuval bezi vb. ham maddeleri kaliteli ve ucuza kaçmadan temin ediyoruz ki daha sonrasında size karşı mahcup olmayalım. Sorun odaklı değil çözüm odaklı çalışıyoruz.Satın aldığınız tuvalden veya imalatını yaptığımız diğer sanat malzemelerinden bizden kaynaklı bir sorun var ise sorgusuz sualsiz yenisi ile değiştiriyoruz.300 TL üzeri Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderiyoruz.Elinizde şasesi olmayan rulo halinde tuval bezlerini veya şasesiz resimlerinizi istediğiniz kalınlıkta ve ölçüde şase üretip geriyoruz.Fason olarak toptan tuval imalatı yapıyoruz.Yüksek üretip kapasitesine sahibiz.Toptan tuval fiyatı alabilirsiniz.Kesinlikle yandan zımbalı tuval üretmiyoruz.Yuvarlak tuvallerimiz dahi arkadan zımbalı.Yandan zımbalı tuvallerde resim çalışmanız bittiğinde veya resim yaparken tuval şasesinin her hangi bir sebeple değişmesi gerektiğinde ister istemez zımbaları sökerken yırtılmalar olacaktır.Bu da pek istediğiniz bir durum olmaz.Bu sebepten ötürü tuval alırken arkandan zımbalı olmasına dikkat edin.Muhtemelen başınıza gelmiştir, tuval gerginliğini sıcak-soğuktan dolayı kendini bırakabilir,pot yapabilir.Pamuk tuval bezi ise bu sorunu arka tarafını nemli bez ile ıslatarak tuvali sökmeden gerebilirsiniz.Tabi bu işlem için tuval bezinin pamuk olması ve şasenin gerginliği taşıyabilecek kapasitede olması gerekiyor.

BEYAZ TUVAL Sanat Malzemeleri

İletişim

0532 060 5298

Cevizli, Toros Cd.

No:19/A, 34846 ​

Maltepe / İstanbul

Kurumsal

Hakkımızda

Banka Bilgileri

Teslimat ve İade

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Gizlilik Politikası

  • YouTube
  • Pinterest Sosyal Simge
  • Instagram
  • Facebook Social Icon

Etiketler:Tuval,tuval ölçüleri,tuval al,tuval nereden alınır,tuval bezi,tuval fiyatları,resim askı sistemleri,tablo askı aparatları,galeri askı sistemleri,resim askısı,çivisiz resim asma,sergi askı sistemleri,yuvarlak tuval,pres tuval,Maltepe tuval,hobi tuval,İstanbul tuval,tuval sipariş,tuval şasesi,profesyonel tuval,ucuz tuval,kaliteli tuval,tuval bezi baskı, kanvas baskı,çizilmiş tuval,şekilli tuval,hazır tuval,boş tuval,market,resim askı sistemleri fiyatları,,resim askı sistemleri Ankara,galeri resim askı sistemleri,resim çerçeve askı sistemleri,resim galerisi askı sistemleri,resim askı sistemleri İzmir,resim askı sistemleri,resim tablo askı sistemleri,tuval germe pensesi,vinil germe,tablo gergi aleti